USŁUGI

Red Feather to skuteczna pomoc o doradztwo w kilku dziedzinach: ubezpieczenia, prawo, wypadki, tłumaczenia a także wszelkiej maści kwestie księgowe. Jeśli więc potrzebujesz naszej pomocy, nie zwlekaj!

Nasze usługi:

Red Feather to nie tylko firma, to także ludzie z różnych dziedzin. Każdy z nas jest inny, ma inne doświadczenie, ale łączy nas fachowość i profesjonalizm w tym co robimy.

Księgowość

Masz problem z zaksięgowaniem faktury, zapomniałeś się rozliczyć, a może to Twój pierwszy rok i szukasz dobrej usługi księgowej? Oto i Red Feather!

Zobacz więcej

Ubezpieczenia

Są takie sytuacje w życiu, o których myśleć nie chcemy. Gdy jednak się wydarzą, świetnie jeśli wcześniej udało nam się na taką ewentualność zabezpieczyć. Po to właśnie są ubezpieczenia. A czy Ty już masz swoje polisy, które zabezpieczają Ciebie i Twoją rodzinę?

Zobacz więcej

Odszkodowania

Polacy w Anglii często zapominają o tym, że tutaj jak nigdzie dba się o prawa pracowników i zwyczajnych ludzi. Jeśli więc w ostatnich 5 latach miałeś wypadek w pracy czy na ulicy, albo ktoś Cię napadł czy najzwyczajniej w świecie miałeś stłuczkę… należy Ci się odszkodowanie. Niekiedy nawet 20 tysięcy funtów. Warto?

Zobacz więcej

Tłumaczenia

Czasem bywa tak, że potrzebujemy coś przetłumaczyć. Czasem to zwykły list z councilu, a niekiedy nawet badania lekarskie z polski. Dla nas to nie problem, bo tłumaczymy także w ramach tłumaczeń przysięgłych. Pomożemy Ci także w trakcie rozmowy ustnej czy telefonicznej.

Zobacz więcej

Testamenty

Jesteś rodzicem? Zatem powinieneś wiedzieć, że w UK w przypadku śmierci obojga rodziców dzieci nie trafią do najbliższej rodziny, tylko najpierw do rodziny zastępczej… no chyba, że uprzednio sporządziliście testament w kancelarii prawnej, gdzie wskazaliście osobę, która ma zająć się waszymi dziećmi w takim przypadku. Tak? To świetnie. Nie? Skontaktuj się z nami, pomożemy!

Zobacz więcej

Porady prawne

Czasem zdarza się sytuacja, że mamy jakiś spór prawny, rodzinny, albo po prostu nie do końca znamy swoje prawa. Właśnie w takiej sytuacji bardzo przydatne są wszelkiej maści porady prawne. Tym także się zajmujemy i to skutecznie.

Zobacz więcej

TE FIRMY JUŻ NAM ZAUFAŁY:

Na rynku nie działamy od wczoraj, w związku z tym mamy już sporo firm, które z nami współpracują. Oto kilka z nich, polecamy Wam ich usługi:

Dlaczego wybrać akurat nas?

SZYBKIE PYTANIE

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym profesjonalnym zespołem.

   E-MAIL

   office@redfeather.net

   TELEFON

   0 7568232850

   GODZINY PRACY

   9:00am – 6:00pm

   E-MAIL

   OFFICE@REDFEATHER.NET

   NR KONTAKTOWY

   0 7568232850

   GODZINY PRACY

   9:00am – 6:00pm