Wiele osób, z którymi rozmawiamy o ubezpieczeniach szczególnie docenia, że mówimy po polsku. Dzięki temu wszystko jest dla nich klarowne i zrozumiałe, a jeśli potrzebują pomocy podczas starania się o odszkodowanie również jesteśmy pomocni.

Oczywiście – ubezpieczenia w UK po polsku to fakt, ale również należy pamiętać, że brokerzy ubezpieczeniowi, tj. doradcy finansowi pomimo tego, że mówią po polsku są tak samo wykwalifikowani jak angielscy advisorzy.

Oznacza to, że nasi współpracownicy są autoryzowani przez FCA, czyli Financial Conduct Authority, który w Wielkiej Brytanii kontroluje i reguluje firmy finansowe, w tym także financial advisorów, czyli po polsku doradców finansowych. Nie dość więc, że nasi doradcy mówią po polsku, to ich kwalifikacje są również potwierdzone i gwarantowane przez FCA. Możecie więc czuć się w pełni bezpieczni.

Bardzo często bywa również tak, że dzięki temu że doradzamy po polsku klient lepiej rozumie co ma w swoich polisach, a także jak to wszystko działa i mamy 100% udanych odszkodowań. Czyli ktokolwiek kto miał podstawy do tego, rzeczywiście otrzymał odszkodowanie. Wiąże się to na pewno również z tym, że pomagamy w aplikacji o odszkodowanie, a nie tylko skupiamy się na spotkaniu sprzedażowym i prezentowaniu produktów.

Dzięki temu współpracując z Red Feather możesz być pewny, że współpracujesz z doradcami, a nie sprzedawcami. Zawsze pomożemy Ci w kłopotliwych sytuacjach, dzięki temu możesz spać spokojnie.

A spokojny i zadowolony klient to dla nas najwyższa wartość.

Jeśli więc Ty również pewniej czujesz się, gdy Twoim doradcą finansowym w UK będzie osoba polskojęzyczna… to dobrze trafiłaś!

Pomożemy, wyjaśnimy, doradzimy, i zawsze będziemy na posterunku gdy będziesz nas potrzebował. Nie tylko w przypadku ubezpieczeń, ale również w kwestiach księgowości, odszkodowań od wypadków, porad prawnych, czy także testamentów opiekuńczych.

A jeśli chciałbyś poprawić swój angielski zachęcamy Cię do odwiedzenia langigio – jest to platforma języka angielskiego tworzona dla Polaków mieszkających w UK. Prowadzona przez jednego z naszych współpracowników w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz.

e-mail: office@redfeather.net

nr kontaktowy: 07568232850