Bardzo często gdy ktoś słyszy u ubezpieczeniach to myśli jedynie o polisie na życie, która ma zabezpieczyć jego rodzinę w przypadku śmierci. A przecież ubezpieczając się chcemy też zadbać o to co doczesne. Gdy po prostu nie będziemy mogli pracować, bo na przykład coś sobie złamiemy czy trafimy do szpitala.

O polisie wypadkowej w UK szczególnie powinny pomyśleć osoby, które są narażone na tego typu sytuacje jak złamania. Jeśli np. pracujesz na budowanie, na magazynie czy nawet jesteś kierowcą, a może masz ryzykowne hobby jak jazda na motocyklu czy na nartach?

Trafiliśmy? Dlaczego więc dotychczas nie pomyślałeś o polisie wypadkowej, która pomoże Ci w sytuacji gdy coś się wydarzy? Być może przytłoczyły Cię ewentualne koszty. Życie w UK, a zwłaszcza w Londynie kosztuje. Pokój czy dom… jedzenie, dojazdy… a jeszcze trzeba coś odłożyć.

Ale tak naprawdę ubezpieczenie wypadkowe nie jest kosztowne. Złamania i ewentualne dyslokacje to koszt zaledwie 4 funtów, jeśli chciałbyś mieć w tym również polisę na życie na wypadek wypadku śmiertelnego to zaledwie 8 funtów, gdzie objęta byłaby również hospitalizacja. 4 funty miesięcznie to 48 funtów rocznie. Czy warto dla takiej kwoty ryzykować i nie być ubezpieczonym?

Pamiętaj również, że jeśli miałeś wypadek w pracy przysługuje Ci odszkodowanie od utraty zdrowia.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów lub umówić się na rozmowę z naszym doradcą finansowym odezwij się do nas lub skorzystaj z formularza.

tel. kontaktowy: 0 7568232850

adres e-mail: office@redfeather.net

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.