Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii pewnie zastanawiasz się też jaki internet będzie odpowiedni dla Ciebie i Twojej rodziny. Zwłaszcza w sytuacji, gdy tak wiele osób zaczęło pracować z domu, dzieci mają lekcje online, Ty masz zoomy z pracy, a na dodatek wieczorem lubisz obejrzeć serial na Netflix. Co więc wybrać by nie przepłacać, a jednocześnie mieć stabilne i szybkie łącze?

 

LOKALIZACJA

W przypadku wyboru firmy, która ma dostarczać Ci internet jest tego naprawdę dużo: Talk Talk, EE, Virgin Media, Hyperoptic czy Sky, a nawet BT oferują internet na zbliżonym poziomie jeśli chodzi o szybkość. Bardzo dużo będzie tutaj jednak zależeć gdzie mieszkasz i który z dostawców ma Twój adres objęty zasięgiem najlepiej. Dlatego jeśli szukasz obecnie szybkiego i stabilnego łącza najlepiej jeśli podeślesz nam swój postcode, nr domu oraz numer telefonu i nasz doradca odezwie się do Ciebie i zaproponuje najlepszą opcję.

RÓŻNICE

Spośród wszystkich dostawców internetów w UK trzeba wybrać tego, który będzie gwarantował na Twoim adresie najkorzystniejsze łączę zarówno pod kątem ceny, jak również prędkości.

RED FEATHER TO BROKER

Red Feather to przede wszystkim grupa ekspertów w swoich dziedzinach, więc pamiętaj że nikt nie będzie narzucał Ci jednej konkretnej firmy, bo pracujemy jako brokerzy, więc tym samym mamy dostęp do ponad 10 dostawców internetu w UK. Dzięki temu masz gwarancję, że nie będziemy Ci proponować firmy, bo tylko z tą jedną współpracujemy.